Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

O firmie

Biuro WELMAN Nieruchomości świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami
na rynku wtórnym oraz pierwotnym. Oferuje pełne wsparcie w zakresie sprzedaży, zakupu, wymiany i wynajmu lokali mieszkaniowych oraz uslugowych. Atrybuty firmy to profesjonalizm w działaniu i wysoki standard świadczonych uslug. Celem Welman Nieruchomości jest przede wszystkim zaspokajanie potrzeb mieszkaniowych i inwestycyjnych naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami nie tylko zakończyła się oczekiwanym rezultatem, ale również przebiegała w atmosferze wzajemnego zaufania i szacunku .

Rynek wtórny

Oferujemy usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości na terenie Lublina i okolic. Posiadamy atrakcyjną i bogatą ofertę oraz precyzyjną wiedzę na temat aktualnej sytuacji rynkowej w poszczególnych regionach miasta.

Rynek pierwotny

Coraz częściej w ofercie naszego biura można znaleźć również propozycje mieszkań z rynku pierwotnego. Są to głównie apartamenty o wysokim standardzie, spełniające oczekiwania bardziej wymagających Klientów. Sprzedaż odbywa się przy współpracy z deweloperami.

Darmowa wycena komercyjna

Na życzenie Klienta opracowujemy darmową wycenę  nieruchomości na terenie Lublina . Wycenę taką prowadzimy w oparciu o praktyczną wiedzę, którą daje nam skala naszych działań. Wyniki prezentujemy w formie pisemnej wraz z oszacowaniem kosztów dodatkowych występujących w procesie sprzedaży nieruchomości.

Bezpłatne konsultacje

Udzielamy bezpłatnych konsultacji z zakresu dokumentacji i procesów formalnych związanych z kupnem czy sprzedażą nieruchomości. Jeszcze przez dokonaniem transakcji zapoznajemy Klienta  z niezbędnymi czynnościami urzędowymi lub kosztami, które mogą się pojawić.